Wulkanizacja - Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie

ZEGAR

Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy
Przejdź do treści

Wulkanizacja

Co? Gdzie? Kiedy?
Warsztat czynny:
pon. - pt. od godz. 8:00 - 18:00
w sobotę od godz. 8:00 - 14:00
RAF-CAR
Bydgoszcz, ul. Bydgoska 12-14
tel. 52-347-21-85
tel. kom. 602-592-123
e-mail: raf-car@wp.pl
Sprzedaż opon, wulkanizacja
  • Oferujemy naszym klientom zdywersyfikowaną ofertę obejmującą 5 głównych segmentów rynku: opony do pojazdów: osobowych, ciężarowych, rolniczych, przemysłowych i przede wszystkim motocykli.

Przechowalnia opon
  • Powierzone nam opony składujemy w specjalnym magazynie zapewniającym warunki zgodne z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon.

Diagnostyka komputerowa aut
  • Wykorzystujemy do pracy komputery diagnostyczne, gdyż współczesne samochody nafaszerowane są sterownikami elektronicznymi. Większość wykonywanych przy nich robót wymaga diagnozowania i dotyczy to układu zasilania silnika, układu hamulcowego, jak i klasycznych napraw mechanicznych. Poza odczytem kodów błędów pozwalają one na odczyt wartości rzeczywistych mierzonych przez rozmaite czujniki oraz resetowanie wskaźników inspekcji serwisowej, wymiany oleju, czy też identyfikacji numeru VIN pojazdu.

Regulacja geometrii kół
  • Jeśli Twój pojazd ściąga w lewo lub w prawo, gdy puszczasz na chwilę kierownicę, oznacza to, że musisz sprawdzić geometrię kół pojazdu. Konieczna będzie regulacja elementów przedniego lub tylnego zawieszenia, która ma na celu zminimalizować zużycie i liczbę uszkodzeń opon oraz podnieść komfort jazdy. Większość problemów z geometrią rozwiązujemy w około 30 minut.

Renowacja felg
  • Zapraszamy do serwisu felg wszystkich rodzajów. Stalowych i aluminiowych, od 13 do 24 cali, również tych nieprzelotowych. Po regeneracji felga jest w pełni wartościowym produktem. W skład tego procesu wchodzi prostowanie, precyzyjne spawanie w osłonie argonu, piaskowanie, lakierowanie proszkowe. W trosce o bezpieczeństwo klienta nie podejmujemy się naprawy felg, które w naszej ocenie nie nadawałyby się do dalszej eksploatacji.

Mechanika, naprawy silników
  • Nasz serwis wyposażony jest w 6 stanowisk przeznaczonych dla samochodów osobowych oraz 2 dla ciężarowych. Oferujemy naprawy silników, naprawy zawieszeń i hamulców oraz szereg innych prac mechanicznych.

Serwis klimatyzacji
  • Oferujemy usługi serwisowe klimatyzacji samochodowej. Napełniamy układy, odgrzybiamy, konserwujemy.

Myjnia ręczna
  • Obsługa w zakresie kompleksowego czyszczenia wnętrz, odkurzania tapicerki, pielęgnacji elementów plastikowych, welurowych, skórzanych a także prania całej tapicerki samochodu. Polecamy mycie silników parą.

Nowości w ofercie
  • Wulkanizacja opon na gorąco. Hydrolakierowanie - hydrochrom - dekoracyjne wykończenie - efekt lustra. Po malowaniu jak prawdziwy chrom.

Szczegóły na stronie www.raf-car.com.pl
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy
Strona w sieci od 1 lipca 1999 r.
Wróć do spisu treści