Ogłoszenia parafialne - Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie

Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy
Przejdź do treści

Ogłoszenia parafialne

Aktualności
Niedzielne Msze św. w kościele św. Mikołaja

8:00; 9:30 - dla młodzieży; 11:00 - dla dzieci; 12:30; 18:30

31 maja 2020 r.

Zesłanie Ducha Świetego

 1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy liturgiczny okres Wielkanocy.
 2. Od jutra zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy św. wieczornej.
 3. Jutro święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek Święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy czas Komunii św. Wielkanocnej.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po rannej Mszy św. nabożeństwo o powołania, w piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30, w sobotę po rannej Mszy św. Nabożeństwo Wynagradzające Sercu Maryi i spotkanie Żywego Różańca.
 5. Chorych z Komunią św. odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00.
 6. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a w piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia w kościele.
 7. Bardzo dziękujemy za każdą ofiarę na rzecz naszej parafii, składaną na składkę lub na konto parafii. Bóg zapłać. Serdeczne podziękowanie harcerzom za zadbanie o kwiaty do ołtarza.
 8. Po wielu utrudnieniach w gromadzeniu się w kościele na nabożeństwach, od dziś może przebywać jednocześnie nieograniczona liczba osób. Informujemy również, że została odwołana dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. udzielona z racji zagrożeń w związku z epidemią. Oczywiście osób starsze i chore z samego prawa mogą korzystać z dyspensy.
 9. Stale zdarzają się przypadki dorzucania sporej ilości śmieci różnego pochodzenia do cmentarnych pojemników. Mówimy o tym, by mieć świadomość, że tak się dzieje, a jednocześnie prosimy, by zwracać takim osobom uwagę lub przekazywać Administratorowi cmentarza.
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem: Modlitwy na każdy dzień czerwca.
 11. Bożemu Miłosierdziu polecajmy naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
               
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy
Strona w sieci od 1 lipca 1999 r.
Wróć do spisu treści